fbpx
Виставка Stockholm Design Week у Стокгольмі, 6-12 лютого 2017 1024 683 OLGA NAIDA design buro

Виставка Stockholm Design Week у Стокгольмі, 6-12 лютого 2017

У багатьох людей скандинавський стиль асоціюється з білим глянцевим кахлем білими стінами, відсутністю важкого текстилю на вікнах і великою кількістю дерев’яних текстур. Я вирішили розібратися у всіх тонкощах цього стилю на Stockholm design week.

Перше, що мене зацікавило, це робота з кольором. Такої кількості кольорових поєднань я не очікувала побачити у скандинавів. Вони вміло комбінують сірий з лососевим, кораловий з синім. Ми звикли слідувати моді, світ дизайну інтер’єрів не виняток. Скандинави диктують моду на колір і форму. На мій погляд, два трендових кольори це смарагдовий і лососевий. Знову в моді золоті і латунні елементи декору. Також мою увагу привернули кавові столики з натурального каменю.

Що стосується меблів, то дизайнери надихалися модерном, велика кількість вигнутих форм тому підтвердження. А ще, дизайнери думають про комфорт людей: дивани приймають форму вашого тіла, крісла з високими спинками, в яких можна абстрагуватися від навколишньої метушні, кулі, якими замінено робочі крісла в офісних просторах.

Висновок один: скандинави точно знають толк в сучасному якісному дизайні, а нам залишається лише використовувати їх досвід в своїх нових проектах.

  • Новорічна акварель 1024 683 OLGA NAIDA design buro
  • Копенгаген, 20-26 вересня 2017 1024 683 OLGA NAIDA design buro
  • Barcelona Design Week, 6-14 червня 2017 1024 683 OLGA NAIDA design buro