fbpx

КУРС З ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРА

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ У ЖОВТНІ. ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР. 11:00 -14:00.

ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА TRY DESIGN – ЦЕ авторський 2-х місячний курс від практикуючого дизайнера Ольги Найди, який базується на 10-ти річному досвіді та знаннях, які Ольга отримала в Британській школі дизайну KLC School та на курсі HoReCa в Мілані.

Окрім професіональної інформації від практикуючого дизайнера інтер’єрів Ольги Найди, на вас чекають адаптовані та актуальні лекції і практичні заняття з дизайнерами з текстилю, флористами та іншими майстрами своєї справи.

Заняття проходять у форматі лімітованих груп до 16 осіб, де кожен може підвищити свій рівень і отримати нові знання.

Заняття діляться на два блоки, кожен з яких складається з 8 занять по 3 години кожне. В результаті ви отримаєте 48 годин лекцій та практики. За два місяці ви створите свій перший проект, який складатиметься з concept та mood board за методикою KLC SCHOOL.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

(097) 521 40 38 – Поліна Ровна, куратор проекту  «TRY DESIGN»

(096) 348 47 07 – Ольга Найда, основний викладач курсу

ПРОГРАММА ПЕРШОГО БЛОКУ

8 зайнять, 24 години навчання, 4 тиждня

Програма блоку базується на реальних кейсах. Теорія – це прекрасно, але практику ми цінуємо понад усе!

Ви познайомитесь зі складом дизайн-проекту, навчитесь креслити та робити обміри. Ритм, композиція, зонування та фокусна точка – все це для вас буде зрозумілим. Ви відвідаєте реальні проекти і побачите процеси будівництва на власні очі.

Після закінчення курсу ви відчуєте, що збагатились знаннями: серед усього різноманіття матеріалів та меблів, ви зможете обрати саме те, що вам необхідно!

1. Обмірний план. Планувальні рішення. Опитувальний лист клієнта. Головні принципи планування простору. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

2. Відвідування реального об’єкту. Обмірний план. Виїзне заняття.

3. Зонування. Ергономіка. Масштаб. Склад дизайн проекту. Практична робота. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

4. Робота з планом. Розстановка меблів. Електрика. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

5. Кольорове коло. Кольорові комбінації. Інститут кольору Panton — провідне джерело інформації щодо кольору. Теорія кольору від Голландського дослідного центру Global Aesthetic Centre (by Akzo Nobel). Колір 2020. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

6. Текстиль в інтер’єрі. Розбір тканин, особливості навішуння та монтажу. Види і призначення текстильних виробів. Виїзне заняття. Спікер – ВІКТОРІЯ ІЛЬЄНКО.

7. Стилі в інтер’єрі. Стилі, актуальні сьогодні. Особливі риси кожного з них. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

8. Відвідання салону фарб та салону широкоформатних шпалер. Виїзне заняття. Спікери: Андрій Петрощук , Поліна Ровна, Евген Ровний.

ПРОГРАММА ДРУГОГО БЛОКУ

8 зайнять, 24 години навчання, 4 тиждня

У цьому блоці ви дізнаєтесь, чому саме концепція є необхідним етапом роботи сучасного дизайнера і чому саме Британська школа дизайну KLC School так пишається створенням цієї практики. Ми поговоримо про концепцію, тренди в дизайні, торкнемося інженерії, розглянемо всі тонкощі роботи з освітленням, зануримося в світ декорування! У нас будуть виїзні заняття!

Через 8 занять ви отримаєте дві роботи, а саме коцептуальний проект та mood board з готових матеріалів.

1. Сучасні напольні покриття, види та особливості. Відвідування салону Climatek. ( вентиляція, кондиціонування, опалення) Виїзне заняття.

2. Світло – як інструмент. Методика KLC Shool London. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

3. Декорування. Як правильно обирати декор. Чи варто використовувати квіти в інтер’єрі. Які прийому необхідно використовувати. Спікер — ЮЛІЯ САМОХІНА.

4. Концепція. Унікальна методика KLC School London. Концепція – як основиий інструмент роботи сучасного дизайнера. Практичне завдання. Видача анкети клієнта. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

5. Вабі – Сабі. Стиль Мемфіс. Тренди 2020 року в інтер’єрі. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

6. Mood Board — дошка настрою. Методика KLC Shool London. Як грамотно використовувати її у проектах. Практичне заняття. Спікер – ОЛЬГА НАЙДА.

7. Mood Board. Практичне заняття. Спікер – Ольга Найда.

8. Захист проектів. Вручення сертифікатів. Святкування!

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ: 48 ГОДИН (ДВА БЛОКА ПО 24 ГОДИНИ)

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 8000 ГРН (ДВА БЛОКА ПО 4000 ГРН)

ЗА УМОВИ ОПЛАТИ ОБОХ БЛОКІВ В ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ - ЗНИЖКА 10%.

ОЛЬГА НАЙДА - основний викладач курсу

Ольга Найда – дизайнер, художник, лайфстайлер та мандрівниця.  Кожен день для неї – це можливості. Можливості створювати нові проекти, удосконалювати освіту,  отримувати насолоду від розвитку.  На цьому сайті багато способів познайомитися  з Ольгою: тут є її роботи, відверті враження від відвіданих та проведених подій. Але корисної, дивовижної інформації та досвіду насправді набагато більше!

Ольга зібрала навколо себе талановитих людей і створила цю освітню платформу – середовище, де кожен отримує  поштовх, підтримку, впевненість у своїх можливостях.

Якщо маєте бажання познайомитися з Ольгою - скористуйтесь посиланнями:

Реалізовані проекти

Стажування у KLC School of Design (Лондон)

Освіта на курсі Horeca (Мілан)

Відверті розповіді на Facebook

Візуальні історії в Instagram

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

Ваше им'я (обов'язково)
Номер телефону (обов'язково)
Сфера діяльності
Ваші запитання або уточнення

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

(097) 521 40 38 – Поліна Ровна, куратор проекту  «TRY DESIGN»

(096) 348 47 07 – Ольга Найда, основний викладач курсу

Відгуки про навчання:

Алла Бродська
Співласниця Galan - SP

Если учиться – то у лучших! Образовательная платформа TRAY DISIGN by OLGA NAIDA – bнтересная и самая актуальная информация о дизайне . Практические занятия с первого дня обучения. Легко, доступно и очень позитивно! Команда профессионалов. Спасибо, отличный получился проект!

Анастасія Наймушина
Власниця Hugge craft

Чому я рекомендую йти на Try design
По-перше – це крута команда спікерів.
Навіть не очікуйте, що вам переповідатимуть якісь прописні істини із підручників. Ні-ні! Вони діляться своїм, справжнім, живим досвідом, тим чому навчилися за довгі роки роботи і постійного професійного вдосконалення і розвитку. І повірте, географія їхнього розвитку не обмежується державними кордонами.
По-друге – це реально практичний курс! Будете робити, і робити багато. Плани приміщень, масштабування, створення сценаріїв освітлення, добирання меблів та оздоблень з урахуванням законів стилю та колористики та інші цікаві і корисні речі.
І по-третє, Try design це просто неймовірна атмосфера, де відчуття естетики, творчості і хюґґе просто таки наповнюють повітря!

Ольга Артоболевська
Власниця салону декору MODO studio

Спасибо огромное Ольге Найде и ее команде за прекрасную образовательную программу “TRY DESIGN”. Это чудесная возможность для занятых и активных людей соприкоснуться с миром дизайна, понять нужные тенденции, научиться чему-то новому. Особенно приятна атмосфера занятий и эмоциональный климат. Спасибо, Ольга! Ты даешь нам толчек к развитию!!!

Поліна Ровна
Власниця Botika Paint Shop

Узнав о запуске образовательной платформы Try design by Olga Naida, ни минуты не раздумывая я отправила запрос о регистрации. Я знаю Ольгу Найду “в деле”: индивидуальный подход в создании и воплощении проекта, постоянный поиск оригинальных, инновационных материалов, красивых и в тоже время функциональных деталей. Кроме этого Ольга умеет вовлечь всё вокруг в этот процесс и заразить любовью к дизайну и всему что с этим связано. Зная все это я поняла что не могу пропустить это обучение. Мои желания оправдались! Ольга щедро делилась своим опытом, знаниями, впечатлениями от путешествий- это не забываемый опыт и если вы влюблены в дизайн или просто хотите окунуться в этот мир Вам стоит пройти этот курс, уверенна вы узнаете много нового и полезного для себя. Спасибо Try design by Olga Naida!

ДОСВІД І ПРАКТИКА

Визнані професіонали своєї справи

СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІІ

Актуальна інформація зі світових виставок та освітніх програм

РОЗБІР КЕЙСІВ

Практичні завдання, пошук варіантів рішення

КОМ'ЮНІТІ

Спільнота талановитих та відкритих професіоналів

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

(097) 521 40 38 – Поліна Ровна, куратор проекту  «TRY DESIGN»

(096) 348 47 07 – Ольга Найда, основний викладач курсу

забронюйте місце

Ваше им'я (обов'язково)
Номер телефону (обов'язково)
Сфера діяльності
Ваші запитання або уточнення

Фотозвіти з заходів TRY DESIGN

  • All
  • Try Design school
  • Try Design Ivents
  • Try Painting
1024 683 OLGA NAIDA design buro

HoReCa, архітектура їжі. Чи впливає дизайн на успіх?

11 червня ми разом з Ольгою Самарець об’єднали довкола себе людей, яким так само як і нам близький дизайн. Ми…

read more
1024 683 OLGA NAIDA design buro

Участь у зустрічі “Підсумки iSaloni 2018”

Одним з найбільших скарбів сучасності для мене є спілкування. Я із задоволенням відвідую заходи, де люди дарують знання, і залюбки…

read more
1024 683 OLGA NAIDA design buro

Майстер-клас з декорування

20 березня ми провели майстер-клас з декорування. Декор – дуже важливий елемент у створенні інтер’єру. Він наповнює його фарбами та…

read more
900 600 OLGA NAIDA design buro

Преса про Освітню платформу “TRY DESIGN”

Новостійний сюжет про нашу освітню платформу “Try Design” и новий курс для дизайнерів-початківців “Start”. Пишаємося роботаю нашої команди!

read more
1024 683 OLGA NAIDA design buro

Новорічна акварель

Пройшов наш майстер-клас з новорічного акварельного живопису. Були такі різні люди: хтось малював вперше, хтось вже знайомий з фарбами. Близько…

read more
1024 683 OLGA NAIDA design buro

Группа “Start”, зайняття з флористики

Зайняття групи “Start” з флористики, що проводили для нас Юлія Самохіна, власниця  салону  “The Difference”.

read more
1024 676 OLGA NAIDA design buro

Група “Start”, зайняття по текстилю

Зайняття групи “Start” про гармонічне використання текстилю в інтер’єрі. Ми завітали до текстильному салону DuosTextile,  де нам розповіли та продемонстрували багато корисної…

read more
900 566 OLGA NAIDA design buro

Данія як трендсеттер світового дизайну та архитектури

Це наша перша зустріч у рамках нового проекту – освітної платформи “Try Design”. Я  розповідала про свою подорож до Копенгагену: …

read more

Партнери курсу